Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

21.5.17

O mnie samej słów kilkaZnacie to uczucie, kiedy przychodzicie w nowe miejsce, spotykacie nowe osoby i macie powiedzieć dwa zdania o sobie? Zawsze pojawia się w głowie dylemat, co powinno się powiedzieć. Mniej więcej przed podobnym dylematem właśnie stoję, choć mogę ująć opis siebie samej w więcej niż tylko w dwóch zdaniach. :)


Przede wszystkim spełniam się jako nauczyciel. Zawsze pasowała mi praca nauczyciela i bynajmniej nie chodzi tu o wakacje, które z reguły dłużą się mi niemiłosiernie. Kocham pracować z młodymi ludźmi, którzy nie przestają mnie zaskakiwać i są źródłem moich inspiracji. Praca w szkole sprawia mi ogromną radość i przyznaję, że jest to najbardziej wdzięczny zawód. Przedmioty, które uczę: historia i wiedza o społeczeństwie zawsze mnie interesowały, stąd cieszę się, że mogę się wiedzą dzielić z innymi.

Moją drugą pasją jest fotografia. Przez pięć lat zajmowałam się fotografią sportową oraz prowadziłam portal sportowy HollyŁódź.info. Dzięki temu poznałam wielu wspaniałych ludzi, z którymi kontakt nadal utrzymuję. To niesamowite przeżycie widzieć radość sportowców ze zdobytych medali i móc przeżywać z nimi to niemalże ramię w ramię. Przede wszystkim skupiałam się na siatkówce. Można było mnie spotkać na meczach PGE Skry Bełchatów, Budowlanych Łódź, a także AZS-u Częstochowa. Dzięki możliwościom Internetu moje zdjęcia docierały tam, gdzie nigdy bym się nie spodziewała je ujrzeć (m.in. Argentyna, Hiszpania, Niemcy, Serbia). Ponadto zostałam dostrzeżona przez jeden z wiodących niemieckich stocków fotograficznych PicsaStock, który do serca wziął sobie wypromowanie mnie na niemieckim rynku wydawniczym. Dzięki niemu dostrzegłam piękno w swoim ulubionym napoju, czyli kawie (tak, jestem kawoholiczką! :)). W 2014 roku moje zdjęcia zostały dostrzeżone przez polski zespół Video, który zamieścił moją fotorelację na swojej stronie. Aktualnie fotografuję przede wszystkim imprezy szkolne, ale mam nadzieję, że może to się zmieni. W 2015 roku udało mi się zdobyć jedną z nagród w konkursie fotograficznym organizowanym przez Muzeum Józefa Piłsudskiego. Ponadto nagrodzone zdjęcie znalazło się na wystawie na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.


W wolnym czasie lubię bardzo czytać książki i dzielić się spostrzeżeniami na ich temat z innymi. Dlatego postanowiłam, że recenzje czy też może quasi-recenzje pojawiać się będą na moim blogu. Od 2010 roku jestem też moderatorem na ForumKsiążki. Link do forum znajdziecie w dziale linków (a masło jest maślane :P). Czas czytania książek umila mi muzyka. Nie mam sprecyzowanych gatunków, które lubię, choć po czasach młodości została mi słabość do cięższych brzmień i to właśnie one dominują w głośnikach mojego samochodu. I tu przechodzimy do mojej kolejnej słabości, pewnie nietypowej dla kobiety, ale od dziecka wolałam samochody niż lalki. Jazda samochodem to dla mnie ogromna przyjemność i kiedy tylko mam okazję, chętnie też pojawiam się na zawodach czy pokazach samochodowych. 

Z bardziej typowych dla kobiety zainteresowań jest z pewnością moja słabość do butów na obcasach, ciuchów, torebek i kosmetyków... Nie uważam się jednak za jakiś wzór godny naśladowania w tej dziedzinie :) Ostatnio odkrywam też przyjemność spędzania czasu w kuchni i szykowania różnych pyszności.

Mam nadzieję, że będziecie wracać na mojego bloga, a to z pewnością zmotywuje mnie do częstego postowania. :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger