Sarah Turner - "Kaszka z mlekiem"Z racji odmiennego stanu chętnie sięgam po książki o macierzyństwie, dlatego też zdecydowałam się na lekturę Kaszki z mlekiem. Muszę przyznać, że sama prawda, ale dawno się tak nie uśmiałam! :)


Sarah Turner to autorka bloga The Unmumsy Mum, na którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. W książce wybrała najlepsze smaczki i historie, które przeżywała. W książce znajdziemy garść jej cennych uwag o postrzeganiu macierzyństwa oraz z jakimi wyzwaniami musi stanąć młoda mama. Przy okazji opisane jest to w niezwykle humorystyczny sposób, który powodował, że płakałam ze śmiechu. :)

Książka bardzo mi się podobała i spowodowała, że spojrzałam na nową sytuację, w której się znalazłam z nieco innej strony. Jest to idealna lektura dla przyszłych mam, które z dnia na dzień dowiedziały się, że są w ciąży i sytuacja je nieco zaskoczyła albo przytłoczyła. Macierzyństwo to wspaniała sprawa i najważniejsze to nie dać sobie wmówić, że się jest kiepską matką, bo coś tam. :)

Polecam mamą lekturę tej książki. To także świetny prezent dla przyszłej mamy, więc jeśli macie taką w swoim otoczeniu - śmiało możecie taką książkę jej kupić.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Bukowy Las.

Komentarze