Samantha Young - "Ostrożnie z miłością"Samantha Young to jedna z najpopularniejszych autorek. W zeszłym roku miałam okazję przeczytać jej książkę zaadresowaną bardziej do młodego czytelnika. Tym razem w ręce wpadła mi książka typowa dla kobiet.

Ava chce dostać się do swojego domu w Bostonie. Niestety na lotnisku w Phoenix los się przeciwko niej sprzeciwił. Pewien opryskliwy i niekulturalny mężczyzna sprzątnął jej sprzed nosa ostatni bilet w pierwszej klasie. Lot ostatecznie zostaje jednak odwołany i kobieta musi lecieć z przesiadką w Chicago. Jak na ironię losu miejsce w samolocie zajmuje Caleb - mężczyzna, który wykupił jej ostatni bilet sprzed nosa. Mimo chamskiego zachowania, kobieta coraz bardziej zaczyna się nim interesować.

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o typowe babskie odmużdżacze to widzę, że Samantha Young nie ma sobie równych. Niesamowite poczucie humoru, a przy okazji odrobina pikanterii i romantyzmu w powieści zafundowały mi bardzo dobry relaks z książką. Oczywiście nie jest to literatura przez duże L, ale czasami warto przeczytać coś lżejszego.

Polecam Wam serdecznie ten tytuł na wakacje. Na pewno nie będziecie się przy nim nudzić.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Burda Książki.

Komentarze