Krystyna Mirek - "Światło gwiazd" Willa pod Kasztanem #4Kolejny tom historii Willi pod Kasztanem podobnie jak poprzedni okazał się idealną, kobiecą literaturą, która przypadnie znacznej części kobiet.


Willą wstrząsają nowe wydarzenia, a to za sprawą pewnego astrofizyka, który zawróci w głowie jednej z jej mieszkanek. Okaże się bowiem, że miłość nastoletnia nie bywa tylko w wieku nastoletnim. Ponadto dwie synowe pod jednym dachem okażą się dla Kaliny ogromnym wyzwaniem. Skomplikowane relacje trzeba jakoś rozwiązać, ale czasami stare sprawdzone metody nie działają i trzeba wymyśleć coś nowego...

Historia jest lekką opowieścią dla kobiet, które szukają odskoczni od codzienności. Mnie bardzo przypadła do gustu ta seria i na pewno sięgnę jeszcze po kolejne tomy tej historii, bo jestem ciekawa dalszych losów bohaterów. Nie jest to literatura najwyższych lotów, ale też nie zawsze taką trzeba czytać, bo prostu nie zawsze mamy nastrój na ciężkie tematy. :)

Polecam damskiej części czytelników tego bloga sięgnięcie po ten tytuł. Idealna propozycja na letnie czytanie w ogródku. :)

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze