Kathryn Croft - "Tylko jedno kłamstwo"O książkach Kathryn Croft słyszałam wiele dobrego, dlatego stwierdziłam, że czas najwyższy zapoznać się z jej twórczością. I muszę już na wstępie przyznać, że jest to autorka godna uwagi.


Tara wiedzie szczęśliwe życie ze swoją rodziną, ale pewnego dnia spokój zostaje zakłócony. Kobieta budzi się w łóżku swojego sąsiada, po czym odkrywa, że człowiek nie żyje. Obawiając się, że zostanie posądzona o morderstwo ucieka z jego mieszkania. Jest przekonana, że to nie ona zabiła. Co gorsza, odkrywa, że jej własna rodzina ma przed nią jakieś sekrety...
Tylko jedno kłamstwo to wciągający thriller, który zaskakuje przebiegiem akcji. Nie jest to sztampowa książka tego gatunku, tylko naprawdę trzymająca w napięciu do ostatniej strony historia o sekretach, jakie pojawiają się w naszych rodzinach oraz o tym, jak ważny jest dialog w rodzinie.

Polecam Wam lekturę tego thrillera na wiosenno-letnie wieczory. Z pewnością będziecie zadowoleni z czasu spędzonego z tą książką.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Burda Książki.

Komentarze