K.A. Figaro - "Prosty układ" [+18]Raczej nie zaczytuję się w erotykach, a wręcz przeciwnie to kompletnie nie są moje klimaty. Jednak zachęcona szumem wokół trylogii postanowiłam po nią sięgnąć.

Łucja kończy powoli studia i niebawem będzie rozglądała się za pracą. Jednak wcześniej przyjeżdża do rodziców do Błoni, gdzie przypadkiem poznaje mocno nachalnego chłopaka imieniem Dymitr. Zniesmaczona jego zachowaniem, dziewczyna ucieka, jednak mężczyzna nie odpuszcza poznanym kobietom. Szybko robi wszystko, żeby zmanipulować Łucję. Dziewczyna nie jest w stanie dłużej go ignorować i przystaje na prosty układ, który będzie dla niej niezwykle niebezpieczny.

Przyznam szczerze, że sama historia jest dość typowa jak dla erotyków. Jednak ma w sobie coś, co mnie zaciekawiło. Być może fakt, że w międzyczasie jest dość głośno w ogóle o książkach z tego gatunku z okazji premiery filmu 365 dni i kontrowersyjnych wypowiedzi Blanki Lipińskiej, spowodował, że chciałam zgłębić tę historię. Oprócz scen przesyconych erotyzmem, powieść pokazuje, jak łatwo jest dać się omamić słodkim kłamstwom ludzi.

Jeśli jesteście miłośnikami tego typu literatury to polecam Wam ten tytuł. Sama sięgnęłam po kolejne dwa tomy, chcąc dowiedzieć się jak historia dalej się potoczy.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Komentarze