K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to widać, że jest dość przemyślany.

Łucja wyprowadza się do Hiszpanii, gdzie mieszka z siostrą i swoją córeczką Anią (na marginesie - cudne imię :P). Ojciec Dymitra - Sebastian - umożliwia jej ucieczkę przed własnym synem i obiecuje, że miejsce jej pobytu zachowa w tajemnicy. Dziewczyna układa swoje życie na nowo, poznaje przystojnego i opiekuńczego Alexa, z którym chce założyć rodzinę. W tym czasie Dymitr ma poważny wypadek i po długim pobycie w szpitalu zostaje przez ojca zmuszony do wprowadzenia się do niego. Pewnego dnia słyszy, jak Sebastian rozmawia z Łucją...

Tak jak wspomniałam we wstępie, chociaż ten tom bardziej przypomina ckliwą operę mydlaną to jednak jest najbardziej do mnie przemawiający. Mamy tutaj kompletną przemianę głównej bohaterki, a to za sprawą macierzyństwa, które dodaje jej siły, a także wskazuje cel jej życia. Również Dymitr przechodzi powolną przemianę, co zdecydowanie jest na plus. Książkę czyta się bardzo dobrze i na pewno sięgnę po kolejny tom, bo jak się okazuje to jednak jeszcze nie koniec... :)

Książka ukaże się w czerwcu i myślę, że to dobry pomysł, żeby wpisać serię na listę książek wakacyjnych dla kobiet. Myślę, że jest to idealna, relaksująca seria na urlop.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Komentarze