Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska - "Ogród Zuzanny. Warto walczyć o tę miłość"Kolejny, już trzeci tom Ogrodu Zuzanny niczym nie ustępuje dwóm poprzednim. To niezwykle ciepła i nastrojowa powieść, którą każda kobieta powinna przeczytać.

Tym razem główną bohaterką jest Kazia Leszczyńska, która przechodzi poważny kryzys małżeński. Podejrzewa swojego męża Ludwika o zdradę i próbuje go za wszelką cenę przyłapać na gorącym uczynku. W tym celu odwołuje się do narzędzi, o które sama siebie by nie podejrzewała. Z kolei Wiola rozwija swój poważny związek i ma nadzieję na ustatkowanie się u boku wybranka, a Zuza marzy o kolejnym dziecku...

Cała powieść jest niezwykle ciepła, ale też niesie mądry przekaz o istocie dialogu w związkach. Moment kryzysowy może przytrafić się najlepszym parom, jednak ważne, żeby mówić o tym, co nas boli. Autorki rewelacyjnie się zgrały przy pisaniu tej historii i pozostaną pewnie na bardzo długo moim ulubionym duetem pisarskim.

Polecam Wam tę książkę i jeżeli jeszcze jakimś cudem nie czytałyście dwóch poprzednich tomów, to drogie Czytelniczki, czas to nadrobić. :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Komentarze