Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska - "Galopem po szczęście"Duet pisarski Justyny Bednarek i Jagny Kaczanowskiej należy do jednych z moich ulubionych. Ich powieści zawsze są delikatne i bardzo kobiece. Nie zawiodłam się również i na tej pozycji. :)

Basia ma 39 lat i rozstanie ze swoim mężem na koncie. Postanawia rzucić warszawskie luksusy i wyjechać ze swoją nastoletnią córką w rodzinne strony na Podlasiu. Tam ma zamiar pomagać w rodzinnym biznesie w hodowli koni. Relacje rodzinne jednak są napięte - zwłaszcza kobiecie ciężko jest dogadać się nie tylko z nastoletnią córką, ale także własną siostrą, która jest zazdrosna o wykształcenie kobiety. Ponadto na horyzoncie pojawia się pewien mężczyzna, który coraz bardziej fascynuje Basię.

Bardzo ciepła i pełna miłości książka o relacjach rodzinnych, które bywają bardzo skomplikowane. Okraszone opisami wspaniałego Podlasia, powieść powoduje, że czytelnik przenosi się w te miejsca i jest naocznym świadkiem wydarzeń.

Bardzo polecam Wam ten tytuł. Jest to idealna wakacyjna powieść na plażę czy do ogródka. Spodoba się zwłaszcza czytelniczkom. :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Komentarze