J.S. Monroe - "Znajdź mnie"
Ostatnimi czasy mam rękę do dobierania sobie bardzo dobrych thrillerów, co nie powiem bardzo mnie cieszy. Znajdź mnie jest bardzo ciekawą propozycją w tym gatunku i żałuję, że tak długo zwlekałam z przeczytaniem tej książki.

Jar podczas studiów spotyka swoją miłość życia - Rosę. Jednak dziewczyna nieoczekiwanie popełnia samobójstwo. Kilka lat po tym wydarzeniu Jar ma cały czas wrażenie, że dziewczyna żyje. Do tego dochodzą bardzo realistyczne wizje, jednak nawet jego terapeuta mu nie wierzy. Chłopak odnajduje pamiętnik dziewczyny i w celu poznania prawdy gotów jest wejść w półświatek cyberprzestępców. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest także brytyjski wywiad...

Historia bardzo mnie wciągnęła i muszę przyznać, że nie mogłam się od książki oderwać. Akcja jest przemyślana i autor zaskakuje czytelnika, który myśli, że jest już blisko rozwiązania zagadki, nagłym zwrotem akcji. Powieść udowadnia, że czasami nie wszystko jest oczywiste i warto nasze przeczucia sprawdzić.

Polecam Wam tę książkę - będzie idealna do czytania w ogródku czy na plaży. Jestem przekonana, że miłośnicy gatunku nie będą żałowali, że po nią sięgnęli.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Komentarze