Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

14.5.20

Grzegorz Kapla - "W końcu i Ty zapłaczesz. Z Baku do stóp Araratu"Grzegorz Kapla zabiera nas w kolejną podróż po Kaukazie. I podobnie jak poprzednim razem, robi to po mistrzowsku.
Tym razem podróżnik wyrusza do Baku - stolicy Azerbejdżanu, gdzie stara się poznać naturę Azerów oraz ich trudną historię. Malownicze opisy oraz niesamowite zdjęcia sprawiają, że ma się wrażenie, że się jest na miejscu i obserwuje miejsca razem z autorem. Kolejny przystanek to skonfliktowana z Azerbejdżanem Armenia. Autor próbuje zrozumieć dlaczego Ormianie i Azerowie pałają do siebie taką niechęcią.

Książka bardzo mi się podobała i bardzo podoba mi się styl autora, który naprawdę opisuje świat Kaukazu w niesamowity sposób. Sprawił, że mam ogromne marzenie pojechać w te miejsca i zwiedzić wszystkie trzy kraje Kaukazu. 

Polecam Wam lekturę tej książki. Zwłaszcza teraz, kiedy podróżowanie jest utrudnione przynajmniej oczami wyobraźni możemy przenieść się w miejsca magiczne i niezwykłe.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Burda Książki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger