Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

22.4.20

"Kubuś i przyjaciele. Dbam o przyrodę" - książki dla dzieci #51W ostatnim czasie oprócz tematu pandemii, cały czas mówi się o dbaniu o przyrodę, dlatego warto ten temat poruszyć również z naszymi dziećmi.

Oczywiście jedną z podstawowych umiejętności jest nauka segregacji śmieci, ale nie tylko. Za pomocą tej książeczki dzieci poznają pewne słowa, poznają tajniki świata roślin i zwierząt. Dodatkowo mają kilka zadań do wykonania. W książeczce znajduje się naklejki, które służą do wykonania zadań. 

Myślę, że oprócz kwestii zdrowia, bardzo ważną kwestią jest wytłumaczenie dziecku istoty otaczającej nas przyrody. Dzisiaj kiedy jesteśmy świadkami tragedii w Biebrzańskim Parku Narodowym, tym bardziej powinniśmy skupić się na ekoedukacji naszych dzieci. Przyznam szczerze, że nikt lepiej nie nauczy dzieci niż bohaterowie Stumilowego Lasu. :)

Polecam Wam serdecznie tę propozycję dla dzieciaków. To ważny element ich rozwoju i istotne jest, żeby go dobrze zgłębiły.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger