Liv Constantine - "Ostatni świadek"Dobry thriller to podstawa, więc dzisiaj polecam Wam książkę autorstwa dwóch pisarek, które wspólnie piszą pod pseudonimem Liv Constantine. Poprzedni thriller autorek bardzo przypadł mi do gustu, a Ostatni świadek potwierdza, że spod ich pióra wychodzą prawdziwe perełki.


Doktor Kate English jest znaną lekarką, która żyje w dostatku. Ma męża i wspaniałą córkę. Spokój i harmonię zaburza jednak informacja o niespodziewanym zabójstwie matki kobiety. Cała rodzina jest w szoku. Po pogrzebie kobieta zaczyna otrzymywać tajemnicze wiadomości SMS z pogróżkami. Jednocześnie na pogrzebie pojawia się jej dawna przyjaciółka... Kate powoli nie wie komu może ufać.

Przyznam szczerze, że historię czytałam z wypiekami na twarzy. Historia totalnie mnie wciągnęła i praktycznie nie byłam w stanie się od niej oderwać. Książka porusza kwestię zaufania do najbliższych, a także pokazuje, że ukrywanie tajemnic nie ma sensu. 

Polecam Wam lekturę tego tytułu. Zwłaszcza jeśli szukacie jakiegoś umilacza na przeczekanie epidemii koronawirusa - gwarantuję, że z tym tytułem czas szybciej upłynie. :)

Za książkę do recenzji dziękuję Wydawnictwu HarperCollins Polska.

Komentarze