"LEGO® NINJAGO®. Ważna misja" - książki dla dzieci #44Z pewnością czas kwarantanny społecznej powoduje, że wielu rodzicom brakuje pomysłów na zabawy. Taki czas potrwa najprawdopodobniej przynajmniej do Świąt, więc warto się zabezpieczyć. Dawno także na moim blogu nie polecałam niczego dla najmłodszych, więc postanowiłam, że to nadrobię. Pierwsza pozycja jest skierowana dla miłośników klocków LEGO.


Książka ta - oprócz opisanej historii Ninjago, jest także wspaniale rozbudowane. Do książki dołożone są klocki LEGO, a także scenka 3D i specjalna mata do zabawy. Co ciekawsze dostaje my także QR kod, który odsyła nas na stronę, gdzie mamy jeszcze dodatkowe możliwości zabawy z książką. 

Wydaje się więc, że taka książeczka na długo zajmie dziecko i może być prawdziwym wybawieniem na ten trudny czas. Zwłaszcza jeśli pracujecie w trybie homeoffice i potrzebujecie chwili wytchnienia powinniście o niej właśnie pomyśleć.

Oczywiście polecam, chociaż pewnie bardziej skierowana jest do chłopców, to być może również typowe chłopczyce się też nią zainteresują. Klocki LEGO z reguły fascynują bez względu na płeć, więc warto o niej pomyśleć. :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Komentarze