Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

30.3.20

"LEGO® Harry Potter™. Czarodzieje z Hogwartu. Przewodnik" - książki dla dzieci #49Jeśli Wasza pociecha poznaje świat Harry'ego Pottera to z pewnością potrzebuje usystematyzowania wiedzy. Tu z pomocą przychodzi fantastyczny przewodnik. :)


W książce znajdziemy opis najważniejszych postaci, a także rytuałów obowiązujących w szkole magii. Znajdziemy tu także historię Hogwartu czy informację o tajemniczych miksturach. Wszystko bogato ilustrowane, a postaci przedstawione są jako klocki LEGO, co jeszcze bardziej urozmaica lekturę.

Książka bardzo mi się podoba. To idealny wspomagacz dla rodzica, ale także dla dziecka w poznawaniu świata magii Pottera. Ponadto książka jest napisana dużym drukiem, więc nadaje się do nauki czytania.

Polecam Wam ten tytuł, jeśli Wasze dzieci wchodzą w świat magii, bądź jeśli Wy nie czujecie się w nim omnibusami. Z pewnością Wasze rozmowy z dzieckiem o przeczytanym fragmencie książki będą znacznie bardziej zrozumiałe dla wszystkich. :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger