Greer Hendricks, Sarah Pekkanen - "Anonimowa dziewczyna"Duet znany z thrillera "Żona między nami" powrócił z fenomenalnie napisaną kolejną książką. O ile poprzednia budziła we mnie mieszane uczucia, tak ta jest naprawdę niezwykła.


Jess jest wizażystką i nie zarabia kroci. Chociaż jej rodzina myśli, że maluje gwiazdy, ta nie wyprowadza z błędów najbliższych. Wręcz przeciwnie, stara się im udowodnić, że ma się świetnie. Kiedy w jej ręce wpada możliwość wzięcia udziału w badaniach psychologicznych, za które dostałaby dodatkową sumę pieniędzy nie zastanawia się dwa razy. Loguje się na stronie, gdzie tajemnicza doktor Shields zadaje jej dwuznaczne pytania, po czym przechodzi do zadań, które zleca dziewczynie...

Thriller jest absolutnie fenomenalny. Akcja jest poprowadzona, że nie sposób od książki się oderwać. Autorzy poruszają problem wykorzystania słabszych do własnych celów, który jest w tej chwili bardzo aktualnym tematem. Sama wielokrotnie na lekcjach ostrzegam młodzież przed podejmowaniem pierwszych prac zarobkowych - nie wszyscy są uczciwi i życzą nam dobrze.

Książkę polecam Wam na jesienne wieczory. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów tej jesieni i warto chociażby z tego powodu po niego sięgnąć. Jak napisałam wyżej autorzy poruszyli też bardzo ciekawy temat, dający możliwość do ciekawej dyskusji.

Książka ukaże się 22 października 2019 r. nakładem Wydawnictwa Zysk i Spółka.

Komentarze