Greer Hendricks & Sarah Pekkanen - "Anonimowa dziewczyna" [ZAPOWIEDŹ]Dawno na moim blogu nie było zapowiedzi. Ale kiedy pojawia się książka, której wyczekuję i po której dużo oczekuję, to muszę się z Wami nią podzielić. I tak jest właśnie w przypadku Anonimowej dziewczyny.


Poniżej zapowiedź wydawcy - Wydawnictwa Zysk i S-ka:

Gdy Jessica Farris zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym prowadzonym przez tajemniczą doktor Shields jest przekonana, że będzie musiała jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, po czym odbierze wynagrodzenie i na tym skończy się jej rola.
Jednak gdy pytania stają się coraz bardziej natarczywe i dogłębne, a sesje badawcze przeradzają się w zadania do wykonania, podczas których Jessica dostaje wytyczne, jak ma się ubrać i zachowywać, dziewczyna zaczyna mieć odczucie, że doktor Shields zna jej myśli… i wie, co Jess ma do ukrycia.
W im większą Jess popada paranoję, tym bardziej jasne staje się dla niej, że nie wie już, co w jej życiu jest realne, a co stanowi jeden z eksperymentów manipulacyjnych doktor Shields. Uwikłana w sieci podstępnych oszustw i zazdrości, dziewczyna szybko się przekonuje, że niektóre obsesje bywają zabójcze…

„Kolejna gęsta, trzymająca w napięciu powieść… Bawcie się dobrze, obserwując, jak rozgrywa się ta zabawa w kotka i myszkę”.
Kirkus Reviews

„Hendricks i Pekkanen w szczytowej formie. Nie przewidzicie finałowego zwrotu akcji!”.
People Magazine

WYRÓŻNIENIA:
„Książka tygodnia” People Magazine
„50 najbardziej wyczekiwanych książek 2019 roku” HelloGiggles
„Najlepsza powieść kobieca 2019 roku Marie Claire
„Książki, których nie możesz przegapić” Hypable
„Książki 2019 roku, które musisz zabrać na spotkanie klubu książki” Cosmopolitan 

Zapowiada się naprawdę interesująco i mam nadzieję, że niedługo będę mogła podzielić się z Wami własnymi wrażeniami. Z opisu wynika, że książka może być podobna do ostatnio czytanego przeze mnie Efektu Susane, która jak pamiętacie bardzo mi się podobała. 

Premiera 22 października 2019 r.

Komentarze