Melinda Leigh - "Proś o wybaczenie" Morgan Dane #1Zapamiętajcie nazwisko Melindy Leigh, bo o jej twórczości będzie głośno. Skandynawia ma swoją Camillę Lackberg, Polska ma Katarzynę Bondę, a w USA to właśnie Melinda Leigh jest najbliżej korony :) 


Morgan Dane próbuje ułożyć sobie życie po śmierci męża. Jednak miasteczkiem, w którym osiada, wstrząsa tragedia - ginie młoda opiekunka do dzieci. Winą obciążany jest Nick - były chłopak dziewczyny, jednak od początku zaprzecza, że to on zabił. Melinda decyduje się bronić chłopaka, chociaż wyrok na niego niemalże zapadł zaocznie. Przy pomocy przyjaciela próbuje udowodnić, że sprawca jest dalej na wolności...

Dobrze skonstruowany thriller to taki, w którym akcja jest przemyślana i tak napisana, że nie sposób książkę odłożyć. I właśnie te cechy posiada Proś o wybaczenie. Jest to jeden z najlepszych thrillerów, jakie ostatnio miałam okazję przeczytać i muszę przyznać, że styl autorki jest po prostu zniewalający.
Absolutnie musicie tę książkę przeczytać. Polecam ją Wam bardzo serdecznie i wiem, że Wasze jesienne wieczory będą udane dzięki niej. :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Editio.

Komentarze