Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

20.9.19

Beata Pawlikowska - "Rok dobrych myśli. Kalendarz 2020"Dobry kalendarz to taki, który ma dużo miejsca na notatki, ale też nie ma ogromnych gabarytów. W sumie większość z nas nosi go z reguły przy sobie.


Beata Pawlikowska po raz kolejny zaproponowała kalendarz według własnego pomysłu. I przyznam szczerze, że jestem pod ogromnym wrażeniem. W śródku znajdziemy mnóstwo miejsca na swoje notatki - każdy dzień to oddzielna strona. Ponadto jest on niezwykle kolorowy, a w środku przy każdym dniu znajdują się pozytywne myśli, żeby dzień stał się lepszy. Atutem kalendarza są także specjalne dni, które autorka oznaczyła. Całość jest bardzo lekka i niewielkich rozmiarów.

Kalendarz bardzo przypadł mi do gustu i pewnie gdyby nie fakt, że jako nauczyciel mam swój kalendarz całoroczny, to pewnie bym go używała. Od samego patrzenia na niego się uśmiecham :) Autorka zamieściła także przepisy kulinarne, więc przy braku pomysłu, zawsze jest jakiś pomysł na szybkie danie :)

Polecam Wam ten kalendarz. Nie zawiedziecie się, a każdy dzień będzie lepszy! Bo to musi być dobry rok :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger