Roma J. Fiszer - "Chata nad jeziorem"Roma J. Fiszer to moje nowe odkrycie i muszę powiedzieć, że historia opowiedziana w książce przyniosła mi na myśl moje wakacje, które spędzałam z rodzicami na Kaszubach. :)
Vanessa ma trzydzieści lat i jest utalentowaną malarką. Ma przed sobą zaplanowaną przyszłość z ukochanym. Jednakże pewnego dnia jej partner przechodzi metamorfozę, której dziewczyna nie jest w stanie zaakceptować. Postanawia zakończyć związek, co doprowadza do kłótni z jej własnymi rodzicami. Zamyka się w swoim mieszkaniu i niemalże zrywa wszystkie kontakty. Spragniona rozmowy znajduje towarzystwo na internetowym czacie. Wkrótce nowe znajomości przerodzą się w coś więcej...

Chata nad jeziorem to pełna ciepła i uroku powieść, która pokazuje, że żeby być szczęśliwym trzeba to szczęście znaleźć. Nie należy cieszyć się byle czym, bo każdy z nas zasługuje na prawdziwe skarby. Musimy tylko je znaleźć. :)

Polecam Wam lekturę tej książki - idealna do poczytania przy niedzielnej kawie w ogródku. Myślę, że do autorki jeszcze na pewno wrócę, ponieważ jestem ciekawa czy inne książki są równie dobre.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki.

Komentarze