Krystyna Mirek - "Miłość z błękitnego nieba"Są takie dni, kiedy wydaje nam się, że jednak jakaś magia kieruje wydarzeniami, które nam się przytrafiają. Jest to okres Bożego Narodzenia, ale myślę, że także Walentynek - w końcu większość z nas ulega serduszkowemu szaleństwu.


Angelika jest kobietą sukcesu i właśnie przyjechała do Krakowa z Niemiec, żeby podpisać ważny kontrakt dla firmy. Od powodzenia sprawy zależy jej awans, a także przyszłość w korporacji. Jednakże po drugiej stronie staje mężczyzna, który całe życie był przeświadczony, że jest kobieciarzem, ale poznanie przepięknej kobiety w walentynkowy czas nie może być przypadkowe...

Miłość z błękitnego nieba to lekka historia miłosna, która z pewnością nadaje się na urlop, kiedy od książek nie oczekujemy jakiś trudnych tematów. Oczywiście autorka to specjalistka od literatury kobiecej, więc akcja jest troszkę zaplątana i w sumie zaskoczyła mnie nieprzewidywalność wydarzeń. 

Polecam Wam lekturę tej powieści, ale także innych pióra Krystyny Mirek. Autorka ma naprawdę dar do pisania kobiecej literatury i warto się zapoznać z jej twórczością. Gwarantuję, że odpoczniecie przy jej książkach.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze