Joanna Jędrzejczyk, Jan Paszkowski - "Jedz, śmiej się i walcz!"Ostatnimi czasy moja półka z książkami kucharskimi bardzo się rozrosła i w efekcie czeka mnie mała reorganizacja biblioteczki. A co się dzieje jeśli Mistrzyni MMA i jeden z najlepszych kucharzy polskich napiszą wspólną książkę kucharską? Moja kolekcja się rozrasta ;)

Książka Joasi Jędrzejczyk i Janka Paszkowskiego to nie tylko typowa książka kucharska wypełniona po brzegi przepisami. Na początku znajdziemy wypowiedzi autorów, które mają motywować do działania, zwłaszcza po porażkach. Prezentowane przepisy to zdrowa kuchnia sportowca. Są też słodkości, które mają poprawić nastrój po przegranej, ale przede wszystkim całość do ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy uprawiają sport. Niestety jeśli prowadzicie stricte siedzący tryb życia to z tej książki nie skorzystacie - potrawy prezentowane są kaloryczne.

Bardzo podoba mi się ta książka i bardzo ją chciałam mieć odkąd dostałam jej zapowiedź. Czemu? Ponieważ kocham zdrowe przekąski i w ostatnim czasie staram się znaleźć odrobinę czasu na ruch. Z pewnością po ślubie będę próbować przepisów :)

Polecam Wam tę książkę, jeśli oczywiście choć troszkę się ruszacie. Pamiętajcie, że ruch to zdrowie, ale podstawą jest właściwa dieta. Niestety żywność przetworzona, fast-foody i słodycze do najzdrowszych nie należą. Jednak polecam Wam gotowanie - poprawia nastrój i można zjeść coś pysznego!

Za książkę i za niesamowitą niespodziankę w książce dziękuję Wydawnictwu Edipresse. :)

Komentarze