Żaneta Auler - "7 dni w siódmym niebie. Amerykański sen - prawdy i mity"Skoro już jesteśmy na etapie Stanów Zjednoczonych to jeszcze troszkę w nich pozostańmy. Żaneta Auler jest pilotem wycieczek po Stanach Zjednoczonych. Sama mieszka w Kalifornii i swoją książkę poświęciła temu, co myślę najbardziej nas interesuje - przekonaniu o amerykańskim śnie. 


Książka to zapis swoistej podróży po zakątkach Stanów Zjednoczonych, które po prostu trzeba zobaczyć, będąc w Ameryce Północnej. Autorka pokazuje blaski i cienie życia w USA. Pokazuje jakie perspektywy daje amerykańskie wykształcenie i paszport, a także przedstawia niektóre reakcje polskich turystów na amerykański styl życia.

Muszę powiedzieć, że ta książka przekonała mnie, że chcę zobaczyć Stany Zjednoczone. Myślę, że doskonale autorka poznała tamten kraj i jest w stanie o nim przekazać naprawdę mnóstwo wiedzy. Książka ta to kompendium wiedzy o tym jednym z najpotężniejszych mocarstw świata. Dodatkowo w książce znajdziemy masę wspaniałych zdjęć, które warto obejrzeć.

Polecam Wam lekturę tej książki. Myślę, że jest ona obowiązkowa, jeśli planujecie kiedykolwiek wybrać się do naszych przyjaciół zza Atlantyku :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze