Wojciech Wójcik - "Miałeś tam nie wracać"Muszę przyznać, że ostatnio ukazują się naprawdę same perełki. Nie inaczej przedstawia się sytuacja z thrillerem Wojciecha Wójcika Miałeś tam nie wracać. Chociaż umiejscowienie akcji w Hajnówce przypomniało mi Okularnika Katarzyny Bondy, to postanowiłam zapoznać się z tym tytułem i muszę przyznać, że nie żałuję.


Adam spostrzega, że jego dawny znajomy próbował się do niego dodzwonić, jednak kiedy próbuje ustalić, co się stało okazuje się, że Krzysiek nie żyje. Ponoć popełnił samobójstwo, ale Adam ma spore wątpliwości. Na tyle na ile znał swojego kolegę, nie podejrzewałby go o myśli samobójcze. Co ciekawsze w rzeczach zmarłego znajduje współczesne zdjęcie kobiety, która była miłością życia Krzyśka, lecz cały problem polega na tym, że kobieta miała nie żyć od kilkunastu lat...

Miałeś tam nie wracać to wciągający thriller, od którego nie sposób jest się oderwać. Zaletą powieści jest wartka akcja, która trzyma w napięciu oraz niesamowite zwroty akcji. To historia, do której na pewno kiedyś wrócę, jak również chętnie przeczytam inne książki autora.

Polecam Wam książkę na wakacje. Jest co prawda obszernych rozmiarów, ale myślę, że wakacyjny urlop to idealny moment, żeby się z nią zapoznać :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Zysk i Spółka.

Komentarze

  1. Świetna książka.
    https://procredito.pl/oferta/644-kredyty-pozyczki-hajnowka

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza