Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

15.6.19

Sally Morgan - "Co wie Twój kot?"Pamiętacie jak jakiś czas temu zamieszczałam tutaj opinię o książce o psach? Tym razem zgłębiałam wiedzę o kotach. Chociaż sama mieszkam z królikiem, ale widzę pewne jego podobieństwo w zachowaniu do kotów :)


Z książki Sally Morgan dowiecie się jak koty postrzegają świat i Was, właścicieli kotów. Myślę, że już pewnie wiecie, że te myszki i ptaszki na Waszych wycieraczkach to gest miłości i wdzięczności :) Ta pozycja przedstawia szereg innych jeszcze i ciekawych zachowań kota. 

Powiem szczerze, że po lekturze tego tytułu jestem sto razy mądrzejsza jeśli chodzi o to, o co kotu chodzi. Poradnik to obowiązkowa lektura dla wszystkich posiadaczy kotów, a także dla Wszystkich, którzy z kotami jakikolwiek kontakt mają. Pamiętajcie, że o zwierzę trzeba się troszczyć we właściwy sposób.

Polecam Wam lekturę tego poradnika. Nie zmarnujecie czasu, a odpoczynek na urlopie to idealny moment, żeby poobserwować kocie zachowania.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Alma Press.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger