Natasza Socha - "(Nie)piękność"Książki Nataszy Sochy mają w sobie magiczną moc przyciągania - po przeczytaniu jednej koniecznie chce się sięgnąć po kolejną. Muszę przyznać, że książki tej autorki miały ogromny wpływ na to, że zaczęłam czytać literaturę obyczajową.


Nasturcja ma dwadzieścia osiem lat i czuje się bardzo nieatrakcyjną kobietą. Nie ułatwia jej fakt, że świat koniecznie chce idealnych kobiet, a dziewczyna obawia się, że absolutnie nie odpowiada temu modelowi. Zamyka się w sobie i próbuje swoich sił w wirtualnym świecie. Pewnego dnia wpada na nową sąsiadkę - czterdziestopięcioletnia Paulina jest piękną kobietą, która nie może odgonić się od mężczyzn. Niestety nie potrafi trafić na tego jedynego. Czy kobiety sobie pomogą? Przeczytajcie to się dowiecie :)

(Nie)piękność to urocza historia, która myślę, że spodoba się wielu kobietom. Sama jestem tą pozycją zauroczona i staję się absolutną fanką Nataszy Sochy. Autorka ma lekkie pióro i potrafi pisać na tematy, które wzbudzają kontrowersje. Gratuluję odwagi! Temat urody w dobie Instagrama to bardzo ważna kwestia - nawet jeśli jesteśmy piękni, ale nie wpisujemy się w ramy Instagrama, nie oznacza,  że nie mamy prawa normalnie funkcjonować. Wręcz przeciwnie - to problem ludzi, którzy nie potrafią nas zaakceptować takimi, jakimi jesteśmy. Warto kierować się zasadą, że wszystkich uszczęśliwić się nie da - grunt to pokochać siebie.

Polecam Wam tę książkę na letnie wieczory - sprawdzi się idealnie. Z pewnością warto ją także zabrać w wakacyjną podróż.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze