Dorota Wellman - "I Ty możesz być modelką!"Dorotę Wellman każdy zna i myślę, że nie trzeba jej bliżej przedstawiać. Jakiś czas temu na moim blogu prezentowałam Wam książkę z poradami Doroty odnośnie przyjęć, a także z przykładowymi przepisami. Recenzję znajdziecie TUTAJ. Tymczasem w moje ręce wpadła kolejna propozycja tej bardzo pozytywnej osoby.


I Ty możesz być modelką! to książka napisana dla osób, które są w różnym wieku, ale mają problem z odpowiednim dobieraniem strojów. O tyle myślę, że jest to ciekawy pomysł, że Dorota ani cztery jej przyjaciółki, które zapozowały w książce modelkami nie są, a także nie zawsze noszą rozmiar 34. W dobie, kiedy rozmiar 34 jest szeroko krytykowany, ale z drugiej strony modelki Chanel czy Kleina jakoś przytyć nie chcą ta książka to doskonały drogowskaz dla wielu Polek, które noszą z reguły rozmiar 40. 

Dorota Wellman zamieściła też krótkie felietony na temat motywacji. Również garderoba, którą przedstawia ma czynić, że kobieta czuje się pewniejsza siebie. Zwraca uwagę na istotną rolę ładnej i wygodnej bielizny, a także pokazuje łączenia kolorów - często bardzo nietypowe i odważne.

Książka z pewnością spodoba się paniom w średnim wieku, które szukają swojego stylu i swojego ja. Przeżyły jakieś trudne sytuacje. To dobra propozycja dla kobiet, które na przykład straciły pracę i pewność siebie. Warto pomyśleć o tej książce jako pomyśle na prezent.

Za książkę do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze