Remigiusz Mróz - "Zaginięcie" Chyłka #2Czy można zniknąć z zamkniętego domu? Wręcz z niego wyparować? Okazuje się, że tak. Remigiusz Mróz udowadnia to w swojej drugiej części przygód genialnej Joanny Chyłki i Zordona.


Joanna Chyłka i Kordian Oryński, zwany Zordonem, dostają trudne zadanie. Pewnej nocy do Chyłki dzwoni jej dawna znajoma, która mówi, że jej dziecko ktoś porwał. Okazuje się, że Angelika jest żoną wpływowego biznesmana. Co ciekawsze w nocy, kiedy dziecko zniknęło cały dom był pozamykany, a dodatkowo na noc został zabezpieczony alarmem. Jak więc doszło do tajemniczego porwania?

Chyłka mnie kompletnie nie zawodzi. Jak dla mnie świetnie odwzorowuje typową kobietę sukcesu, która do owego sukcesu dąży po trupach. Jej postać po prostu mnie bawi i wydaje mi się, że jest jedną z takich postaci z książek, którą autentycznie chciałabym poznać. 

Czy polecam drugi tom? Oczywiście! Spędziłam z nim bardzo fajny czas, książka jest napisana świetnym językiem, co powoduje, że bardzo łatwo się ją czyta. Idealna na Majówkę. Mogę Wam zdradzić, że ja swoją Majówkę w części spędzę z kolejnymi tomami Chyłki :)

Książka ukazała się w Polsce nakładem Wydawnictwa Czwarta Strona.

Komentarze