Karolina Cwalina-Stępniak, Paulina Klepacz - "#Girlstalk. Dziewczyny, rozmowy, życie"W ostatnim czasie wychodzi wiele tytułów o kobietach i ich problemach. Jednak brakowało na rynku książki, która pokazywałaby jak niektóre kobiety dochodziły do miejsca, w którym są obecnie. Jak łączą macierzyństwo z sukcesem zawodowym. Ta książka między innymi właśnie porusza ten temat.


Ale nie tylko u sukcesach zawodowych możemy tu przeczytać. Autorki poprowadziły szereg rozmów z najróżniejszymi osobami i co najważniejsze - nie są to tylko kobiety. W książce poruszane są tematy tolerancji, sukcesów zawodowych, a także pozytywnego myślenia o sobie i kwestie intymnego życia. 

Myślę, że jest to interesujący tytuł, ale wiem, że nie każda kobieta może się pod tymi treściami podpisać. Nie chodzi o zdominowanie w domu, ale sama jestem na przykład nauczycielką i wielu treści zrealizować nie jestem w stanie. Na myślenie o mnie wpływa na przykład w znaczącym stopniu stres związany z wykonywanymi czynnościami zawodowymi. Ale uważam, że każda kobieta powinna się z tą książką zapoznać.

Polecam Wam lekturę, bowiem dobrze jest sobie wyrobić pewne zdanie na trudne problemy. Ta książka nie rozwiąże ich za Was, ale może być dobrym powodem do zmian.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Sensus.

Komentarze