Kaira Rouda - "Ten jeden dzień"Bez wątpienia ten rok upływa mi pod znakiem naprawdę dobrych thrillerów, z czego bardzo się cieszę, bo bardzo lubię ten gatunek. Ten jeden dzień spowodował, że moja szczęka z siódmego piętra zleciała do piwnicy. Musicie koniecznie przeczytać ten thriller!


Mia i Paul są idealnym małżeństwem, a przynajmniej tak się wydaje. Planują wyjazd na urlop i choć w końcu udaje im się wyjechać, coś nie gra. Okazuje się, że idealną parą na pewno nie są. Na jaw wychodzą tajemnice, o których nie chcieli mówić.

Kiedy zaczęłam czytać tę książkę, zdałam sobie sprawę, że dobrze, że akurat miałam troszkę wolnego czasu i mogłam książki nie odkładać. Thriller ten to prawdziwe mistrzostwo świata. Świetnie skomponowana akcja, zaskakujący przebieg wydarzeń, a końcówka to naprawdę czysta poezja. Z pewnością książka ta to jedna z najlepszych jakie przeczytam w tym roku. 

Serdecznie Wam polecam ten tytuł. Absolutnie musicie się z nim zapoznać. Gwarantuję Wam, że spędzicie z nią wspaniały czas. Kocham ją całym serduchem! :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Komentarze