Anna Sakowicz - "Postawić na szczęście"Wiosna to chyba taki okres, kiedy szukamy czegoś lekkiego do czytania. Dlatego sporo kobiet sięga w tym czasie po typowo kobiecą literaturę. Książka Anny Sakowicz nadaje się idealnie na ten czas.


Agata i Pola to dwie siostry, które mimo wielu różnic są także najlepszymi przyjaciółkami. Agata to dziennikarka i blogerka, ale bez stałego etatu. Pola po wypadku jest przykuta do wózka, jednak to nie przeszkadza jej w byciu atrakcyjną kobietą. Agata postanawia zrzucić zbędne kilogramy, jednak w jej życiu nieoczekiwanie pojawia się jej były facet. W celu uratowania siostry, Pola proponuje jej mały wyjazd poza miasto. Tam na dziewczyny czeka przygoda życia...

Postawić na szczęście to lekka, kobieca literatura, która przypadnie do gustu miłośniczkom gatunku. Mamy tutaj poczucie humoru rodem z Bridget Jones, ale także myślę, że autorka poruszyła istotny problem kobiet poruszających się na wózkach, ich odizolowaniu od społeczeństwa, a także woli walki z przeciwnościami jaką toczą każdego dnia.

Polecam Wam ten tytuł na weekendowe, wiosenne czytanie. Myślę, że to będzie idealna propozycja na Majówkę :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze