Anna Klejzerowicz - "Ogród świateł"Dobry kryminał to udany weekend - przynajmniej myślą w ten sposób miłośnicy gatunku. Dlatego dzisiaj mam propozycję ciekawego tytułu polskiej autorki.


W osadzie turystycznej w północnej części Polski dochodzi do brutalnego morderstwa. Ktoś zabił rodzinę lokalnego biznesmana, mordując także jego dzieci. Śledztwo prowadzi także dziennikarka, która cieszy się opinią mocno ekscentrycznej kobiety - Felicja Stefańska. Niestety mieszkańcy nie chcą z nią rozmawiać o tym, co się stało w ich sąsiedztwie...

Dobrze napisany kryminał, który trzyma w napięciu od początku do końca - tak w skrócie można napisać o książce Anny Klejzerowicz. Było to moje pierwsze spotkanie z tą autorką, ale muszę przyznać, że sposób w jaki ta historia została napisana mocno mnie zaintrygował i jestem ciekawa czy pozostałe książki są tak samo dobre. Mam nadzieję, że już niebawem będzie mi dane się o tym przekonać. 

Tymczasem polecam Wam lekturę tego thrilleru - idealna propozycja niezależnie od pory roku. Myślę, że chętnie też sięgniecie po inne tytuły tej autorki.

Za książkę do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze