Dorota Wellman - "Życie towarzyskie"Książki kucharskie i poradniki przez wiele lat były przeze mnie omijane szerokim łukiem. Gotowanie nie było moją domeną, a poradniki uważałam, że są zapychaczami na półce. Dlatego cieszy mnie fakt, że powstaje coraz więcej książek tego typu 2 w 1.


W książce Doroty Wellman, popularna celebrytka opisuje swoje tradycje związane z przyjmowaniem gości z okazji różnych okazji. Pokazuje w jaki sposób stara się dobierać potrawy, a także pokazuje proste rozwiązania na dekoracje, któremu samemu można zrobić. Dorota Wellman pokazuje, że przyjmowanie gości nie oznacza wywracania naszego codziennego życia do góry nogami. Zwraca uwagę, że należy pamiętać o różnorodności potraw, ale też nie należy przesadzać z ilością.

Muszę przyznać, że książka przypadła mi do gustu. Jak wspomniałam we wstępie, jej ogromną zaletą jest to, że oprócz masy złotych rad, dostajemy także interesujące przepisy. Część bardziej odświętnych, ale część z nich myślę, że sama wykonam do spróbowania dla mnie i mojego narzeczonego. 

Polecam Wam tę propozycję. Myślę, że jest idealna zwłaszcza dla młodych gospodyń, które nie chcą się zbłaźnić przed gośćmi, ale też nie chcą za bardzo się przepracować w przygotowaniu przyjęcia.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze