Agata Suchocka - "Twarzą w twarz" Daję Ci wieczność #2Są książki, których się nienawidzi, ale mimo wszystko się je czyta. W moim przypadku jest to seria Daję Ci wieczność Agaty Suchockiej. Nienawidzę tej historii, ale jednak bardzo bym chciała wiedzieć, jaki będzie jej koniec.


Lothar zostaje sam - opuścił go mentor oraz jego partner. Postanawia wyruszyć w nową przygodę do Ameryki, gdzie poznaje muzyka, który jest niezwykle podobny do dawnej miłości Lothara. Jak się okazuje jest to jego potomek. Czy Lothar zazna spokoju? Tego dowiecie się czytając książkę.

Seria Daję Ci wieczność to książki, które kompletnie nie są w moim klimacie, jednak historia jest tak napisana, że jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Chociaż Lothar to dla mnie idealny przykład antybohatera, to mam wrażenie, że na pewne sprawy jestem w stanie spojrzeć w nieco inny sposób. Autorka ukazała tutaj powolną drogę do pełnego upadku, pokazując, że złe uczynki zawsze będą rozliczone.

A teraz trudne pytanie: czy polecam Wam tę książkę. Hmm… Nie jest to książka dla młodego czytelnika to na pewno. Dedykowałam bym ją dojrzalszemu odbiorcy, ale pewnie niewiele osób dorosłych czyta o wampirach. Jednakże wydaje mi się, że jest to propozycja godna uwagi, zwłaszcza, że jesteśmy bombardowani książkami z happy endem i brakuje antybohaterów w dzisiejszej literaturze.

Książka ukaże się 14 lutego 2019 r. nakładem Wydawnictwa Initium.

Komentarze