"Disney Maluch. Książeczka kontrastowa. Zabawki" #książki dla dzieci 34Podobną książeczką do poprzednio prezentowanej przeze mnie pozycji jest Disney Maluch. Książeczka kontrastowa. Zabawki. I podobnie jak poprzednia naprawdę mi się podoba. :)


 W tej książeczce znajdziemy historyjki o zabawkach, które najczęściej towarzyszą naszym dzieciakom. Podobnie jak w poprzedniej na zasadzie kontrastowych kolorów są przedstawione wspomniane w historyjce zabawki, a dziecko ma odgadnąć, co to jest. Ponadto książeczka ma zrobione specjalne otworki, więc kiedy już się znudzi, można ją powiesić jako ozdobę pokoju.

Taka książeczka to idealny sposób na spędzanie w domu zimowych dni. Z pewnością będzie sporo zabawy, a czas zimy szybciej minie. :) Książeczka jest również utwardzona - powinna przetrwać spacery i wielokrotną zabawę.

Polecam dla młodych rodziców. Pozycja przeznaczona jest przez wydawcę dla maluchów powyżej trzeciego miesiąca życia. 

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Komentarze

  1. Książki to świetna propozycja dla dzieciaków, tak samo jak zabawki. Niestety nie wiem, gdzie kupować książki, ale wiem, że na zabawki warto zerknąć sobie tutaj https://nikitoys.pl/ Coraz więcej osób korzysta z takich rozwiązań i powiem Wam szczerze, że zabawki to naprawdę ciekawa opcja, szczególnie te edukacyjne.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza