Disney Maluch. Karty obrazkowe Książki dla dzieci #35Tym razem w ramach cyklu książek dla dzieci, coś co może książką nie jest, ale z pewnością też Was zainteresuje. Wydawnictwo AMEET wypuściło na rynek jakiś czas temu bardzo fajne karty obrazkowe, które muszę przyznać robią na mnie ogromne wrażenie.


Karty obrazkowe dla małych bystrzaków są przeznaczone dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Wśród słówek, które dziecko poznaje są przymiotniki i rzeczowniki. Wszystko jest bardzo kolorowe, a w poznawaniu nowych wyrazów towarzyszą bohaterowie bajek Disneya. Doskonałą rzecz jest też książeczka z propozycjami jak można bawić się z dzieckiem tymi kartami. Karty są duże i dość sztywne, więc na długo wystarczą dziecku. Całość zamknięta jest w kolorowym, tekturowym pudełku. Pamiętajmy jednak, żeby dziecko bawiło się kartami pod naszą obecność.

Polecam rodzicom, którzy szukają jakiś dodatkowych edukacyjnych zabawek dla dziecka. Wydaje mi się, że czas spędzony z nimi zaowocuje wzbogacaniem słownictwa naszych pociech i będzie okazją do wspólnej zabawy. 

Propozycja idealna na niedzielną nudę :)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Komentarze