Marta Kordyl, Karolina Szostak - "Moje spektakularne soki i koktajle"Jeśli lubicie jeść zdrowo, ale nie zawsze macie czas na wytwarzanie skomplikowanych dań, dobrym pomysłem są soki i koktajle. Oczywiście nie da się pić samych soków - myślę, że większość z Was spotkała się z dietą sokową i doskonale zauważyliście, że jednak nie da się żyć na samych sokach. Natomiast myślę, że są one dobrym uzupełnieniem zbilansowanej diety.


Przemianę Karoliny Szostak każdy z nas pamięta. Sama miałam okazję widzieć ją parę razy podczas meczy, na których robiłam zdjęcia i widziałam jak jej "ubywało". Sama jakiś czas temu byłam na diecie i wiem, że jest to całkiem fajne jak jest nas mniej. Niestety przygotowywanie bardziej skomplikowanych dań wymaga czasu i pieniędzy. Zdrowe odżywianie ma to do siebie, że jednak kosztuje. 

Książka z przepisami Karoliny na koktajle i soki zdaje się być ciekawym ratunkiem - co prawda jestem w stanie poratować się w ten sposób w weekend lub w ciepłe miesiące roku - jako nauczyciel potrzebuję zdrowego gardła - jednak na pewno je wypróbuję.

W książce znajdziemy proste kompozycje smakowe, które czasami zaskakują połączeniami: brokuł z bananem czy burak kiszony ze szpinakiem... Hmmm.. Sami przyznacie, że brzmi interesująco. Są także bliskie mi maliny w połączeniu z papryczką chilli! 😱 Myślę, że wkrótce na moim Instagramie oprócz książek pojawią się koktajle :)

Polecam Wam tę książkę - myślę, że są to idealne propozycje dla każdego - a przynajmniej wzbogacą tanim kosztem dietę każdego z nas. Jest masa książek z koktajlami, jednak pamiętajmy, że dobrze korzystać z takich, które są pisane przez osoby doświadczone, tak jak Karolina Szostak, która sama jest dobrym przykładem, że zdrowe odżywianie jest fajne ;)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze