Amanda Prowse - "Świąteczne marzenie"Grudzień to taki miesiąc kiedy lubię poczytać typowe zimowe historie. Kolejną, która wpadła w moje ręce było Świąteczne marzenie.


 Meg jest samotną matką, którą przygarnęła pod swój dach właścicielka słynnej londyńskiej cukierni. Jej marzeniem jest przeżyć niezapomniane Boże Narodzenie. Tuż przed Świętami sprawy służbowe zmuszają ją do porzucenia świątecznej atmosfery i wyruszenia za ocean do Nowego Jorku. Tam poznaje szaleńczo przystojnego Edda. Czy będzie to miłość na stałe? Przeczytajcie to sami się przekonacie ;)

Świąteczne marzenie to bardzo lekka i przyjemna powieść. Było to moje drugie spotkanie z twórczością Amandy Prowse i widzę, że autorka pisze bardzo ciepło i nawet typowo proste romansidła stają się ciekawą lekturą. Co prawda historia jest przewidywalna, ale mimo wszystko książka ma coś w sobie, co przykuwa uwagę czytelnika i czyta się ją naprawdę dobrze.

Polecam Wam ten tytuł na zimowe wieczory - przedłużcie sobie magię Świąt na nieco dłużej. Na pewno nie będziecie się nudzić.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.

Komentarze