Erica Spindler - "5"O tej autorce słyszałam bardzo dużo i bardzo różne opinie. Dlatego doszłam do wniosku, że chętnie przeczytam jej najnowszą powieść "5".

Otwarcie luksusowego hotelu zawsze budzi wiele emocji. Z reguły pojawiają się najwybitniejsze postaci ze świata showbiznesu. Hotel Thomasa Kinga miał być prawdziwą perełką. Niestety nieoczekiwanie słynny deweloper skacze ze swojego apartamentu podczas ceremonii otwarcia. Na miejsce przybywają detektywi Micki Dare i Zach Harris. Jednak szybko okazuje się, że ich przeciwnik jest bardzo wymagający i nie będzie to równa walka. Czy uda im się pokonać złe moce?

Książka intryguje, ale niezbyt chyba pasuje mi świat fantasy, który tutaj został wplątany. Niestety takie połączenia do moich ulubionych nie należą, ale zamierzam przeczytać poprzednie dwa tomy: 7 i 6 i być może historia będzie dla mnie łatwiejsza w odbiorze :)

Nie mniej polecam tę historię dla osób, które lubią, kiedy autor bawi się łączeniem fantastyki ze światem rzeczywistym. Myślę, że miło spędzicie czas i będzie to idealna lektura na jesień. Polecam ją Wam bardzo serdecznie.

Za książkę dziękuję Wydawnictwu Edipresse.

Komentarze