Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska - Ogród Zuzanny. Odważ się kochaćPierwszy tom historii Zuzanny ze Starej Leśnej przeczytałam zimą i byłam bardzo ciekawa jak potoczy się dalej ta bardzo ciepła historia. Autorki mnie nie zawiodły - książka idealnie nadaje się na letnie wieczory.

Zuzanna, Kazia i Wiola dalej utrzymują swoją wielką przyjaźń. Mimo, że Zuzanna wyprowadziła się z domu i ułożyła sobie życie ze swoją dawną miłością, to i tak ma czas dla przyjaciółek, które szukają swojego celu w życiu. Zuza musi stawić czoło problemom pierwszych miłości swojego syna, a Wiola szuka swojej wielkiej miłości. W międzyczasie Starą Leśną wstrząsa tajemnicza śmierć wpływowego mieszkańca, który był właścicielem księgarni, w której pracowała Kazia. Co ciekawsze tuż przed swoją śmiercią dopiero co zwolnił dziewczynę z pracy... Czy uda się rozwikłać zagadkę kryminalną?

Ogród Zuzanny to lekka historia obyczajowa, które jest rewelacyjnym połączeniem Domu nad rozlewiskiem z Ranczem oraz Nigdy w życiu. Jeśli więc jesteście miłośnikami tych historii, to polecam Wam tę historię. Myślę, że świetnie też rozumiem samą Zuzannę i jej pasję do roślin. Z podobną pasją podchodzę do fotografii i staram się zgłębiać jej tajniki w każdej wolnej chwili. Dlatego mam nadzieję, że autorki napiszą kolejny tom, ponieważ przy tej historii najlepiej mi się odpoczywa :)

Za egzemplarz recenzencki dziękuję Wydawnictwu W.A.B.

Komentarze