K.A. Linde - "Teraz albo nigdy" Mr Wright #4Czwarta część serii Mr Wright jest jedną z nowości na rynku wydawniczym. Po przeczytaniu tej serii utwierdziłam się w przekonaniu, że są to dobre książki na lato, kiedy chcemy wyłączyć myślenie.

W tej części poznajemy relację Morgan i przyjaciela Austina - Patricka. Patrick, podobnie jak jego kumpel, też lubi zajrzeć do butelki i dobrze się bawić. Morgan Wright to spokojna prezes rodzinnej firmy. Przez całe życie była oczkiem w głowie starszego rodzeństwa i postrzegana była jako stonowana, grzeczna dziewczynka. Jak się okaże pozory lubią mylić...

Książki K.A. Linde cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Mnie totalnie nie przekonują, jednakże zawsze uważam, że nie należy sugerować się czyjąś opinią. Każdy ma w końcu inny gust - sama gustuję w kryminałach i thrillerach, stąd romanse mnie po prostu zbytnio nie wciągają. Jednakże muszę zauważyć, że czytając je troszkę odsapnęłam od mroczniejszej literatury, co okazało się być potrzebne. Jak widać nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło :)

Polecam Wam zabrać książki o Wrightach na urlop - nadają się idealnie. Są też dość lekkie, więc nie przeciążą Wam walizki. Nie czytajcie tylko ich w podróży - niektóre sceny mogą zbulwersować zwłaszcza starsze osoby ;)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Burda Książki.

Komentarze