K.A. Linde - "Spróbujmy jeszcze raz" Mr Wright #3Po przeczytaniu trzeciej części mogę tylko utwierdzić się w przekonaniu, że niestety, ale romanse chyba moją domeną nie zostaną. Ta seria po prostu do nich mnie totalnie nie przekonuje.

W trzecim tomie poznajemy historię Austina i Julii. Julia pracuje w Wright Construction na stanowisku specjalisty od rekrutacji. Przyjaźni się z Heidi i z Emery, a po godzinach pracy umawia się z facetami. Niestety również aktualny mężczyzna, z którym się spotyka zupełnie nie spełnia jej oczekiwań. W związku z tym para burzliwie się rozstaje, a Heidi proponuje koleżance wspólny wyjazd weekendowy. Na wyjeździe jest obecny Austin - jeden z braci Wright i dawna miłość Julii. Chłopak postanawia zdobyć ponownie dziewczynę swoich marzeń, ale na drodze staje mu awans w pracy oraz alkohol, od którego jest uzależniony.

Trzecia część podobnie jak poprzednie nie zrobiła na mnie wrażenia. Jedynym plusem tej książki to temat uzależnienia od alkoholu. Przynajmniej nie mamy do czynienia z księciem z bajki, który przyjeżdża na białym koniu do Kopciuszka i mówi, że chce z nią spędzić resztę życia. Tu mamy mężczyznę, który musi wybrać czy jego połówką będę butelka czy całkiem ogarnięta dziewczyna. Jednakże poza tym historia jest przewidywalna, przez co po prostu jest nudna. Szkoda, bo możnaby było z niej wyciągnąć troszkę więcej i bardziej zakręcić akcję.

 Niemniej polecam Wam jej lekturę w czasie wakacji: myślę, że właśnie podczas urlopów szukamy lekkiej literatury. Z pewnością przypadnie ona do gustu wszystkim miłośniczkom gatunku.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu Burda Książki.

Komentarze