K.A. Linde - "Dziewczyna mojego brata" Mr Wright #1Już wiele razy wspominałam, że romanse to nie jest moja ulubiona domena. Po książki K.A. Linde sięgnęłam po dobrych opiniach w internecie, jednak moje odczucia są bardzo mieszane.

W pierwszym tomie poznajemy Emery i Jensena, jednego z braci Wright, który jest szefem ogromnej korporacji budowlanej. Emery jest doktorantką na Wydziale Historii (i za to dziewczynę lubię! :P), jednakże po tym jak przyłapuje swojego partnera (notabene promotora) z inną studentką przerywa studia i wraca do rodzinnej miejscowości. Tam spotyka Jensena, który jest bratem jej byłego faceta. Mimo to między obojgiem zaczyna iskrzyć...

Jak powiedziałam we wstępie - romanse nie są moją domeną. Do książki na pewno już nie wrócę, ale to nie oznacza, że jej nie polecam. Po prostu historie a la 50 twarzy Greya z domieszką Mody na sukces mnie nie przekonują i męczę się je czytając. Mimo to sięgnę po kolejne tomy serii, ponieważ nie lubię zaczynać książek czy też serii i ich nie kończyć. 

Polecam wszystkim miłośniczkom tego gatunku. Idealna książka na lato, która za wiele od czytelnika nie wymaga. W sam raz, żeby usiąść z nią na plaży i spokojnie ją sobie poczytać.

Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki.

Komentarze