K. A. Linde - "Dobry wybór" Mr Wright #2Drugi tom serii o braciach Wright to kolejna okazja, żeby przyjemnie spędzić czas w wakacje. Tego typu literatura idealnie pasuje do temperatur za oknem :)

W tej części poznajemy bliżej przyjaciółkę Emery - Heidi oraz byłego chłopaka Emery - Landona. Heidi jest pracownikiem firmy Jensena, natomiast Landon po ślubie wyjechał do Tampy, gdzie robił karierę golfisty. Jednakże jego małżeństwo stało się prawdziwym horrorem, a małżonka nie jest akceptowana przez resztę rodziny. Podczas jednej z wizyt w rodzinnych stronach niespodziewanie wpada na Heidi - pamięta dziewczynę z czasów szkolnych, kiedy to byli w jednej klasie. Niedawno podczas zjazdu absolwentów znajomość odżyła. Spotkanie w barze okazuje się być idealną okazją do pogłębienia znajomości...

Podobnie jak pierwszy tom, również i drugi utrzymany jest w konwencji mieszanki Mody na sukces i 50 twarzy Greya. Nie brakuje w niej pikantnych szczegółów, które prawdę powiedziawszy psują książkę i są zbędne. O ile w pierwszej części pojawiały się sporadycznie, o tyle w tym tomie mam wrażenie, że autorka dała upust swojej wyobraźni. 

Książka lekka, idealna na lato. Jeśli jesteście miłośniczkami tego typu romansów to z pewnością jest to lektura dla Was, jednak jeśli nie jest to Wasza domena - odpuście. Myślę, że jest zdecydowanie więcej książek, które warto przeczytać. ;)

Za książkę dziękuję wydawnictwu Burda Książki.

Komentarze