"Disney Księżniczka. Przebieranki z naklejkami" książki dla dzieci #32Jeśli szukacie czym zająć na szybko swoją córkę, a jednocześnie, żeby rozwijała swoje zdolności manualne, to śmiało możecie jej zaproponować właśnie książeczki do wyklejania.

Zadaniem dla dziecka jest wyklejenie strojów księżniczek Disneya, a także innych bohaterów pojawiających się w bajkach. Stroje są najróżniejsze. Dla ułatwienia posegregowano je według stron, aczkolwiek twórcy sugerują, że można stroje teoretycznie zmieniać. Jest to możliwe, bowiem naklejki są wielokrotnego użytku. Nawet jeśli dziecko popełni błąd - z łatwością odklei naklejkę i przyklei w prawidłowym miejscu. Jedynym minusem jest to, że w przeciwieństwie do podobnych, prezentowanych przeze mnie w ostatnim czasie książeczek jest to, że dziecko nie może niczego dorysować, co może spowodować, że książeczka szybko się znudzi. 

Nie mniej polecam zakup tej książki, ponieważ może się okazać fajną zabawą, zwłaszcza jeśli mamy więcej niż jedno dziecko. Myślę, że sprawdzi się także podczas wakacji w samej podróży. Mały rozmiar idealnie zmieścimy w torbie i możemy w ten sposób urozmaicić dziecku trudy podróżowania. 

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu AMEET.

Komentarze