Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

30.6.18

"Hans Solo: Gwiezdne wojny - historie. Nakljkowe mozaiki" książki dla dzieci #28
Jak byłam mała uwielbiałam naklejki. Dlatego każda książeczka dla dzieci, w której takie naklejki się pojawiają, wzbudza mój zachwyt. Niestety, kiedy ja byłam małym dzieckiem takich fajnych bajerów niestety nie było. Ale i tak najgorzej nie było i bardzo miło ten czas wspominam ;)

Zadaniem dziecka jest stworzenie obrazka z naklejek. Oczywiście dla ułatwienia wszystko jest ponumerowane, a naklejki są wielokrotnego użytku, więc nie musimy się obawiać, jeśli coś źle zostanie przyklejone. Książeczka jest barwna, a każda wyklejanka opatrzona ciekawym poleceniem, tak, że nasze dziecko poczuje się niczym prawdziwy bohater... A może raczej niczym prawdziwy strażnik galaktyki. Książka inspirowana jest najnowszą historią Gwiezdnych wojen, więc z pewnością wzbudzi przez to większe zainteresowanie. Swoją drogą to jestem ciekawa, co by taki współczesny dzieciak powiedział na efekty specjalne w starych Gwiezdnych wojnach? Hmmm... ;)

Serdecznie polecam książeczkę wszystkim rodzicom, których maluchy oszalały na punkcie naklejek bądź są fanami Gwiezdnych wojen. Z pewnością nie będziemy się musieli zbytnio obawiać, gdy nagle w domu zrobi się zbyt cicho ;)

Za egzemplarz do recenzji dziękuję wydawnictwu AMEET.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger