Greer Hendricks, Sarah Pekkanen - "Żona między nami"Nie będę przed Wami ukrywać, że sięgnęłam po ten tytuł skuszona okładką, która wygląda bardzo zachęcająco. Niestety okładka to nie wszystko i na samej treści jednak się zawiodłam. Być może jest to wina, faktu, iż książka ma dwóch autorów.

Vanessa jest byłą żoną bogatego biznesmena Richarda. Jednakże ich związek nie należy do najszczęśliwszych i w końcu podejmują decyzję o rozstaniu. Richard na nowo układa sobie życie z nową kobietą, natomiast Vanessa pracuje w domu handlowym. Nie może jednak pogodzić się z faktem, że w życiu jej mężczyzny tak szybko pojawiła się nowa kobieta.

Powiem szczerze, że wizja książki z pewnością była ciekawa i mógł wyjść z tego niezły thriller. W powieści jednakże panuje chaos i czytelnik ma problem z odbiorem tej historii. Być może wynika to z tego, że książka została napisana przez dwie osoby, co daje jakby dwie wizje tej książki i to jak akcja ma się potoczyć. Zagubiony czytelnik niestety nuży się tą historią i stąd moje negatywne odczucia co do całości.

Niestety nie mogę Wam tej książki polecić, ale oczywiście możecie sami ją przeczytać i spróbować przez nią przebrnąć. Zawsze podkreślam, że moje opinie są tylko moimi subiektywnymi odczuciami. Przecież komuś z Was ta książka może się akurat spodobać.

Za egzemplarz  dziękuję Wydawnictwu Zysk i Spółka.

Komentarze