Najnowsza recenzja

K.A. Figaro - "Dwie drogi" [+18]

Kolejny tom serii erotycznej autorstwa K.A. Figaro jest chyba najlepszym w całej serii. Chociaż mocno przypomina ckliwą operę mydlaną, to wi...

28.6.18

"Barbie™. Notesy projektantki" książki dla dzieci #21Po małej przerwie powracam do Was z kolejnymi książeczkami dla dzieci. Tym razem mam coś dla dziewczynek, które uwielbiają grzebać mamie w szafie ;)

Jeśli Wasza córka lubi się przebierać i wykazuje najmniejsze zainteresowanie modą to warto może to rozwijać. Kto wie kiedyś może zostać wybitną projektantką. Z myślą o młodych talentach powstały notesy projektantki. Inspirowane popularnym lalkami dają pole do kreatywnych pomysłów, ale dają także pewne wskazówki. W pierwszym notesie znajdziemy postaci z Barbie™, w których trzeba pokolorować stroje. Urozmaicić pracę mogą naklejki, które z kolei są w drugim notesie. Ponadto w drugim notesie znajdziemy kontury strojów niczym prawdziwe projekty, które nasza pociecha koloruje. W  nich również może użyć naklejek.

Książeczkę polecam dla wszystkich małych miłośniczek mody - z pewnością będzie to czas spędzony bardzo kreatywnie. Idealne rozwiązanie na kiepską pogodę latem.

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu AMEET.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Zaczytana Historyczka , Blogger