Urszula Kozłowska - "Disney. Maluchy. Kształty" książki dla dzieci #18Kolejna książeczka z serii poświęcona jest kształtom i wygląda bardzo podobnie jak tom poświęcony liczbom. Nie mniej jestem oczarowana całą serią!

W książeczce dziecko poznaje najróżniejsze kształty i do każdego z nich dopisana jest rymowanka, co bardzo ułatwi później odnajdywanie kształtów przy oglądaniu bajek bądź w prawdziwym życiu. W efekcie możemy zabrać książkę na spacer i na nim szukać poznawane kształty. Oczywiście przez naukę prowadzą nas bohaterowie Disneya, więc jeśli tylko nasze dziecko jest miłośnikiem bajek stworzonych w najpopularniejszym studiu, możemy też kształtów szukać podczas oglądania przygód ulubionych bohaterów. Kształty zawarte w książeczce to: koło, trójkąt, kwadrat, serce oraz gwiazda. 

Podobnie jak poprzednie tomy wydanie jest przecudowne! Twarda, lakierowana książka aż prosi się, żeby zabrać ją na spacer. Myślę, że sprawi ogromną frajdę każdemu maluchowi. Książeczka przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 0 do 2 lat.

Za książkę dziękuję wydawnictwu AMEET.

Komentarze