#TBR 5Po małej przerwie pojawiam się z kolejnym #TBR-em. Tym razem stosik jest dość duży, ale pamiętajcie, że kolejny weekend bardzo się wydłuży, co pewnie będzie się wiązało z faktem, że również ciężko będzie mi napisać post na blogu. Ale zobaczymy :)

Pierwszą książką jest aktualnie czytany przeze mnie Spacer na krawędzi. Jest to dobrze rozwijający się thriller i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie w dalszym ciągu. Historia z opisu mnie zainteresowała i wydaje mi się, że wpisuje się w moje klimaty :)

Na zdjęciu jest także kolejna porcja książeczek dla dzieci - w tym tygodniu spodziewajcie się wysypu recenzji ;)

Kolejny tytuł to moja pierwsza książka do recenzji od Wydawnictwa Literackiego. Jest to powieść Emigrantki autorstwa Janice Y.K. Lee. Historia zapowiada się ciekawie, a ponieważ moim wielkim marzeniem zawsze było recenzować książki tego wydawnictwa, więc mam nadzieję, że mi się spodoba :)

Kolejny tytuł to Granatowe mundury. Jest zwieńczenie trylogii i tu mam problem, ponieważ nie czytałam poprzednich książek. Wczoraj się w nie zaopatrzyłam, więc pewnie przeczytam je najpierw, a następnie egzemplarz recenzencki :)

Kolejne tytuły to trzy thrillery od wydawnictwa Media Rodzina: Obrączka Diabła, Piekło otwarte oraz Roztańczona krew. Po Córce Króla Moczarów przekonałam się, że w wydawnictwie mają nosa do dobrych thrillerów, a tutaj na dodatek mamy skandynawskie klimaty, więc... pewnie będzie rewelacyjnie!

I ostatni nowy tytuł na stosiku to Historia Węgier także od wydawnictwa Media Rodzina. Uczę historii, a do historii Węgier mam mały sentyment, bowiem przypominają mi się moje studia i znajomi, którzy mieli bzika na punkcie właśnie Węgier. Poza tym bardzo chętnie poszerzę swoją wiedzę historyczną na temat tego bratniego kraju :)

Wychodzę na prostą ze sprawdzaniem klasówek, klasy maturalne mają już wystawione oceny, więc czasu na czytanie robi się jakby więcej. Pogoda do tego rozpieszcza i mam nadzieję, że książki ze stosu powyżej wypełnią mi nadchodzące dwa tygodnie.

Komentarze

Publikowanie komentarza